Feminhelp kontrola úniku moči 56 tablet

Feminhelp pomáhá žením održovat správné svalové napětí, přispívá k správné funkci imunitního, nervového a vylučovacího systému a pomáhá udržet zdravé močové cesty.

Inkontinence - je stav, kdy dochází při zátěžových situacích k samovolnému úniku moči.

Žádejte pouze v lékárnách.

Extrakt z dýňových semen:

udržuje dobrou funkci močového měchýře a močových cest.

Prášek ze šťávy Klikve velkoplodé (brusinky):

pomáhá k udržení zdraví močového ústrojí, přispívá ke zdraví močových cest, má příznivý vliv na močový systém, pomáhá eliminovat patogenní bakterie z močového ústrojí. Jako přírodní antioxidant chrání organismus před oxidačním poškozením.

Extrakt ze semen sóji:

pomáhá udržovat pomohodu během menopauzy.

Extrakt z kopřivy:

je nápomocný při léčbě zánětlivých onemocnění dolních močových cest a je pomocnou látkou při prevenci a léčbě ledvinového písku a kamenu. Dále podporuje vylučovací funkci ledvin, pomáhá udržovat normální funkci vylučovacího systému. Rovněž napomáhá posilování pohybového aparátu a pomáhá udržovat pružné klouby, svaly a šlachy.

Vitamin D:

přispívá k normálnímu přijmu vápníku a fosforu, k udržení normální hladiny vápníku v krvi, přispívá k udržení normálních kostí a svalových funkcí, přispívá k udržení normálních zubů a normální funkce imunitního systému.

Vitamin B12:

přispívá k normální látkové výměně, normální funkci nervového systému, normální tvorbě červených krvinek, normální funkci imunitního systému, přispívá ke zmírnění únavy. 

Složení

Dávkování

Extrakt z dýňových semen; plnidlo: mikrokrystalická celulosa; prášek ze šťávy brusinek - klikvy velkoplodé; extrakt ze semen sóji; extrakt z kopřivy; protispékavé látky: stearát hořečnatý a oxid křemičitý; vitaminy: D3 (cholekalciferol); B12 (kyanokobalamin); složky potahu tablety: zahušťovadlo hydroxypropylmethylcellulosa; plnidlo: mikrokrystalická celulosa; glycerin; barviva: E171, E120 a E132.

Dospělí 1-2 tablety denně

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Obsah v jedné tabletě

Upozornění

  • 260 mg extraktu z dýňových semen

  • 50 mg prášku ze šťávy brusinek - klikve velkoplodé (Vaccinium macrocarpon)

  • 25 mg extraktu ze sóji

  • 25 mg extraktu z kopřivy

Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v originálním obalu při pokojové teplotě na suchém místě, mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkostí. Obsahuje sóju.

Kde zakoupit
naše produkty

Naše produkty zakoupíte v kamenných lékárnách a lékárenských e-shopech. 

Máte dotaz? Napište nám.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů. 
Zásady ochrany osobních údajů - GDPR