Dolgit gel 50 g

Zevní lokální léčba akutních či chronických bolestivých a zánětlivých stavů pohybového ústrojí

Účinná látka: Ibuprofenum 5 g

  • Zmírňuje bolest, zmenšuje otok a zlepšuje pohyblivost.                                                                

  • Rychle absorbován kůží a působí v postižené tkáni.                                                                            

  • Působí  již za 30 minut.                                                             

  • Chladivý účinek.                                             

Léčivo k vnějšímu užití. Čtete pečlivě příbalový leták. Léčivou látkou je ibuprofenum 5g/100g krému či gelu.

Indikace

Vhodný při:

  • revmatických onemocnění kloubů a páteře,

  • bolestech spojených s degenerativních onemocnění kloubů (artróza),

  • otocích a zánětech šlach, vazů, kloubních pouzder a žil,

  • poranění pohyb. ústrojí při sportu nebo nehodách – zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení, namožení svalu.

Příčiny bolesti

Krém Dolgit zmírňuje bolest v různých oblastech. 

Bolest zad

Přičinou bolesti zad může být například natažený sval, potíže v oblasti plotének, artritida, osteoporóza nebo potíže na úrovni nervů. 

Bolest kolene

Dočasná bolest kolene může být způsobena zraněním. Chronická bolest kolene může mít mnoho příčin, mezi které patří například artróza, zánět nebo dna.

Bolest ramene

Bolest v oblasti ramene může mít za příčinu například atritidu, skřipnutý nerv, kostní výrůstky nebo vykloubení. 

Bolest zápěstí

Mezi příčiny bolesti zápěstí patří například syndrom karpálního tunelu, poranění zápěstí, dna nebo artridita.

Zlatý krém z lékárny

Pomocné látky

Pomocné látky: isopropylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly; isopropylidenglycerol, poloxamer, čištěná voda, levandulová silice, silice květů citroníku hořkého.

Použití

Gel se obvykle nanáší 3-4 krát dennĕ na bolestivé místo a lehce se vetře do kůže.

Obsah ve 100 g gelu

100 g krému obsahuje 5 g ibuprofenu.

Upozornění

Chraňte před dětmi! Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny! Uchovávejte při teplotě do 25 °C.

Příbalová informace k dispozici zde

Kde zakoupit
naše produkty

Naše produkty zakoupíte v kamenných lékárnách a lékárenských e-shopech. 

Další produkty Dolgit

Dolgit krém ve třech velikostech

Dolgit krém 50 g

Dolgit krém 100 g

Dolgit krém 150 g

Dolgit gel s chladivým účinkem

Dolgit gel 150 g

Máte dotaz? Napište nám.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů. 
Zásady ochrany osobních údajů - GDPR